Dnia 15 stycznia na stoku w Dolinie Szczęścia  odbyła się I Edycja Turnieju Czterech Stoków. Startowali zawodnicy w trzech kategoriach wiekowych  roczniki 1994-1996, 1997-1999, 2000-2002 dziewcząt i chłopców. Slalom gigant, bo taką konkurencję jeździli młodzi zawodnicy, pokonali prawie wszyscy, nie obyło się jednak  bez łez, ale cóż taki jest sport.
Należy też wspomnieć, że gościnnie na zawodach sędziował Pan Stanisław Siudak, sędzia PZN narciarstwa zjazdowego i były zawodnik , a zmagania startujących,komentował wieloletni komentator sportowy Pan  Janusz Rodziewicz.
Za swoją walkę zawodnicy zostali nagrodzeni medalami i dyplomami oraz  drobnymi upominkami. 
 Jeśli chcecie przeżyć to jeszcze raz zapraszamy wszystkich do słuchania audycji w radiu Wrocław już w tą niedzielę między godziną 19:00 a 20:00
    Chcielibyśmy gorąco podziękować za pomoc w organizacji zawodów Klubowi „ Szrenica” , Państwu Hunkiewiczom właścicielom stoku w Dolinie Szczęścia, Wypożyczalni Modzelewscy, Pani Joli Wiśniewskiej  i przede wszystkim wam drodzy zawodnicy, bo przecież bez was tych zawodów by nie było.
Równocześnie zapraszamy wszystkich na kolejną edycję, która tym razem odbędzie się na stoku „Biała Polana” już 22 stycznia. 

Wyniki:

Chłopcy 1994-1996

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Nr startowy Pierwszy czas Drugi czas Suma
1 Karol Ziółkowski Szklarska Poręba 99 14,06 13,65 27,71

Chłopcy 1997-1999

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Nr startowy Pierwszy czas Drugi czas Suma
1 Kamil Wiarkowski Szklarska Poręba 87 15,41 15,31 30,72
2 Maciej Sulima Szklarska Poręba 81 15,66 15,41 31,07
3 Maciej Borkowski Szklarska Poręba 102 15,97 15,69 31,66
4 Maksymilian Gałat Szklarska Poręba 88 16,09 16,03 32,12
5 Kuba Sobota Szklarska Poręba 86 17,72 16,47 34,19

Kacper Głowacki O ława 100 27,26 - -

Chłopcy 2000-2002

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Nr startowy Pierwszy czas Drugi czas Suma
1 Mateusz Żołyniak Szklarska Poręba 101 16,59 16,37 32,96
2 Bartłomiej Deja Piechowice 89 16,56 16,78 33,34
3 Kacper Kuzaj Szklarska Poręba 82 17,78 17,59 35,37
4 Konrad Pleszczyński Szklarska Poręba 97 17,77 17,63 35,4
5 Dominik Łabędzki Szklarska Poręba 103 17,62 17,81 35,43
6 Jakub Krysztofiak Szklarska Poręba 85 20,3 18,93 39,23
7 Nikodem Siudak Szklarska Poręba 83 20,72 18,91 39,63
8 Kuba Kaźmierawski Nowogród 90 24,94 23,44 48,38
9 Nikodem Palewski Szklarska Poręba 84 28,31 24,38 52,69

Dziewczyny 1997-1999

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Nr startowy Pierwszy czas Drugi czas Suma
1 Jagoda Torbus KS Łabski 93 15,09 14,71 29,8
2 Paulina Gola KS Szrenica 92 17,97 18,16 36,13
3 Aleksandra Hudoba KS Szrenica 91 19,29 18,38 37,67
4 Klaudia Wójcik Szklarska Poręba 96 24,41 22 46,41
5 Wiktoria Płoskonka Szklarska Poręba 95 24,75 22,22 46,97
6 Justyna Kaźmierawska Nowogard 104 25,84 25,28 51,12

Dziewczyny 2000-2002 

L.p. Imię i Nazwisko Miejscowość Nr startowy Pierwszy czas Drugi czas Suma
1 Wiktoria Jarosz Świebodzice 98 28,91 26,22 55,13

[IMG type="MEDIUM" src="305_1232128843.jpg" zoom="YES" class="fleft"