×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Sukces Szklarskiej Poręby na turnieju w Harrachovie W sobotę 10 czerwca 2017 roku w Harrachovie rozegrano po raz siedemnasty międzynarodowy turniej w siatkówce amatorskich drużyn mieszanych o Puchar Miasta Harrachova. Zawody rozgrywane są tradycyjnie w drugą sobotę czerwca między drużynami z Czech, Niemiec i Polski. Zgodnie z wymogami regulaminu w każdej drużynie muszą grać zarówno mężczyźni, jak i kobiety (minimum dwie).  Jak co roku, organizatorzy wystosowali zaproszenie również do mieszkańców Szklarskiej Poręby.  Miło nam poinformować, że w tym roku drużyna reprezentująca nasze miasto odniosła sukces i w stawce siedmiu drużyn zajęła 2. miejsce. Po wyczerpującej i emocjonującej rywalizacji nasza drużyna rozegrała sześć kolejnych meczy bez porażki i znalazła się w gronie dwóch drużyn, które zdobyły największą liczbę punktów. Wobec takiej samej liczby punktów oraz wygranych setów o kolejności na podium zdecydowały zdobyte punkty. Po ich zliczeniu okazało się, że o 4 więcej zdobyła drużyna z Jablonca nad Izerą i to jej przypadło główne trofeum- Puchar Miasta Harrachova. Siatkarze ze Szklarskiej Poręby wyróżniali się nie tylko pod względem sportowym, ale, dzięki objęciu drużyny patronatem Burmistrza Mirosława Grafa, również jednolitymi strojami z promocyjnym logo naszego miasta.

W drużynie zagrali: Aurelia Koksztys-Łuć, Urszula Wiewióra, Tomasz Frąc, Mateusz Frąc, Jarosław Draczuk, Jan Marek oraz Jakub Nowicki.

  • Hits: 734
  • Hits: 703
  • Hits: 692
  • Hits: 712
  • Hits: 30630