Wystarczy dołączyć się do programu by wychodząc na przeciw biegaczom, otrzymać elitarną promocję

PRZYJACIEL BIEGU PIASTÓW to program partnerski, w którym w zamian za przywileje dla biegaczy-zawodników w BP 2020, przedsiębiorca szeroko rozumianej branży turystycznej otrzymuje reklamę działalności przez kanały informacyjne stow. Bieg Piastów i Miasta Szklarska Poręba.

Organizator Festiwalu Narciarstwa Biegowego — 44. Biegu Piastów od 22 lutego do 1 marca 2020 r. zapewnia poza reklamą także oprawę wizualną w postaci odpowiednich gadgetów, które każdy uczestnik programu może umieścić w swoich wnętrzach (cukiernice na krówki, stojaki na materiały informacyjne, szyldy itp.). Ponadto każdy z tysięcy zawodników zostanie poinformowany o tym, gdzie szukać PRZYJACIÓŁ BIEGU PIASTÓW — będą to bowiem punkty, w których otrzymają zniżki (min. 10% podstawowej ceny), specjalne oferty, rozszerzony pakiet usług itp.

Jeśli ten ciekawy, i powtarzany z powodzeniem od kilku lat program was zaciekawił - skontaktujcie się z nami poprzez e-pocztę Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. lub telefon 757 547 740.