×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

W dniach od 8 do 9 maja 2009r. 93 wystawców z Polski, Austrii, Czech i Niemiec prezentowało swoje oferty wypoczynku na  IX Międzynarodowych Targach Turystycznych Tourtec w Jeleniej Górze. Imprezę, współfinansowaną ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa, otworzyli: Marszałek Województwa Dolnośląskiego - Piotr Borys, Burmistrz Miasta Jablonec nad Nisou - Petr Tulpa i Starosta Jeleniogórski - Jacek Włodyga.

Podczas imprezy  nie zabrakło również stoiska Szklarskiej Poręby. Pierwszego dnia stoisko ubarwili Walończycy, którzy wzbudzili duże zainteresowanie zwłaszcza wśród gości z zagranicy. Drugi dzień targów to promocja aktywnego wypoczynku. Weekend z Adrenaliną i Magiczny Wypoczynek w Rowerowej Krainie to elementy, które dominowały na naszym stoisku.  Słoneczna pogoda zapewniła wysoką frekwencję. Wszystkie materiały promocyjne, które zabraliśmy na targi zostały rozdane.

Targi Tourtec to bardzo ważny punkt w promocji naszego regionu i mamy nadzieję, że prezentowane materiały reklamowe Szklarskiej Poręby zachęciły do odwiedzenia naszego miasta nie tylko mieszkańców z najbliższej okolicy, ale także turystów z całej Polski.