×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items


W centrum Wrocławia Dolnośląska Izba Turystyki  zorganizowała  „Turystyczną Majówkę”.


Impreza została objęta honorowym patronatem Urzędu Marszałkowskiego, Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, Instytucji Kultury Wrocław 2016 oraz  Biura Promocji Miasta.

Od 20 do 22 maja na ul.Świdnickiej (tuż przy Rynku) swoją ofertę zaprezentowało 26 wystawców : biura podróży, hotele, organizacje turystyczne, gminy, a wśród nich Szklarska Poręba.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród rodzin z dziećmi , gdyż elementem wzbogacającym  je był dinozaur, którego szczególnie upodobały sobie maluchy. Obowiązkowym było zdjęcie z Triteratopsem i Flinstonem oraz cukierek , którego otrzymywał, każdy dzielny ”zuch”.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również mapa „Rowerowa Kraina” i przewodnik po Magicznym Szlaku Ducha Gór. Dodatkową atrakcją była loteria fantowa , w której każdy los wygrywał.

To wydarzenie zakończyło majowe akcje promocyjne Referatu Promocji Miasta. Teraz wielkimi krokami zbliżamy się do lata. Do druku przygotowana jest już nowa edycja Magicznego Szlaka Ducha Gór  i letni informator w 4 wersjach językowych.