×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Pod koniec roku w Szklarskiej Porębie gościł popularny program telewizyjny „Kawa czy herbata”.

Na antenie programu pierwszego TVP obejrzeć można było cztery wejścia spod Szrenicy. W trakcie programu zatytułowanego „Przed Sylwestrem w Szklarskiej Porębie”  Grażyna Biederman   opowiedziała o nowych atrakcjach : Dinoparku, zjeżdżalni Alpine Coaster , Magicznym Szlaku Ducha  Gór. Przemysław Wiater, Feliks Rosik, Maciej Abramowicz oraz Iwona Abramowicz przybliżyli widzom „Slalom retro”, a burmistrz Grzegorz Sokoliński opowiedział o Śniegolepach i Pucharze Świata w narciarstwie klasycznym , który odbędzie się u nas w 2012 roku.

Ze Szklarską Porębą łączono się spod wyciągu na Szrenicę, skąd Jan Dębkowski pokazał nową „sześcioosobowa kanapę” . W programie Zbigniew Bogaczyk z karkonoskiej grupy GOPR objaśnił zasady jakimi należy się kierować aby jazda na nartach był bezpieczna , a Izebela Broś z Klubu Sportowego Szrenica udzieliła kilku rad dla rodziców , którzy ślizgami na deskach chcą zainteresować swe pociechy.

Widzowie „Kawy czy herbaty” usłyszeli również od Łukasza Paczyńskiego i  Sławomira Stankiewicza o  dodatkowych, fascynujących sposobach spędzania aktywnie wolnego czasu w Szklarskiej Porębie, jakim są  psie zaprzęgi i wędrówki na rakietach śnieżnych.