×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Nasze miasto zaprezentowało swoją ofertę na targach turystycznych „Touristik & Caravaning Messe Leipzig”. To jedna z największych w tym regionie imprez promocyjnych, zaadresowana dla mieszkańców Lipska i okolic.

W tej znaczącej europejskiej imprezie branżowej wzięło udział 1023 wystawców z około 50 krajów oraz 63000 zwiedzających. Szklarska Poręba prezentowała swoją ofertę razem z pozostałymi gminami Karkonoszy w ramach dużego polskiego stoiska obok Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej i innych wystawców z  Dolnego Śląska.

Nasze stoisko podczas tegorocznej edycji targów  cieszyło się dużą popularnością wśród odwiedzających. W szczególności poszukiwane były informacje o ofercie zimowej,  wiele pytań dotyczyło nowego wyciągu, bazy noclegowej oraz imprez planowanych w najbliższym czasie. Również dużym  zainteresowaniem cieszyły się informacje dotyczące narciarstwa biegowego i połączenia kolejowego między Szklarską Porębą  a Czechami.

Prezentacja Szklarskiej Poręby oraz Karkonoszy uzupełniona była dwoma dużym zdjęciami przedstawiającymi: Halę Szrenicką zimą i Wodospad Kamieńczyka, co pozwalało na doskonałą identyfikację naszego miasta oraz przyciągało odwiedzających do stoiska.