×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items


Trzy obiekty noclegowe  ze Szklarskiej Poręby zostały docenione i wyróżnione przez Dolnośląską Organizację Turystyczną. Hotel Bornit, Sasanka i Szrenicowy Dwór  został zakwalifikowany do Systemu Rekomendacji Podmiotów Turystycznych Dolnego Śląska.

DOT spośród kilkuset zgłoszonych  z całego województwa wybrała 25 obiektów, które można zarekomendować każdemu, nawet najbardziej wymagającemu turyście. Weryfikacja odbywała się na zasadzie „tajemniczego gościa”. Osoba oceniająca obiekt meldowała się w hotelu incognito, tym samym obiekty nie miały możliwości  specjalnie się przygotować do weryfikacji.

Kapituła Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej zdecydowała również o wyborze 25 podmiotów ,które otrzymały Certyfikaty Produktów Turystycznych Dolnego Śląska. Wśród nich znalazły się Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej ze Szklarskiej Poręby oraz Stowarzyszenie Bieg Piastów. Następna ocena obiektów i podmiotów turystycznych zostanie przeprowadzona przez Dolnośląską Organizację Turystyczną  za trzy lata.

Wyróżnionym gratulujemy !