×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Kamera Feratel zainstalowana na stoku SkiAreny Szrenica wzbudza co raz większe zainteresowanie innych ośrodków narciarskich w naszym kraju. Obraz z niej można oglądać 24h na dobę pod adresem internetowym  www.

Innym środkiem komunikacji z turystami jest program telewizyjny produkowany dla TVP3. Można go oglądać od 05 stycznia do 28 marca każdego dnia o 7:54, 16:48 i o 18:54 na antenie TVP3. Spotkał się on z zainteresowaniem widzów w tym mieszkańców Dolnego Śląska do tego stopnia, że  zmieniono formułę programu  typowego zwiastuna przed weekendowego do  tygodniowego programu. Jeżeli chodzi o taką formę telewizyjnej promocji, firma Feratel jest w tym zakresie pionierem w Polsce!

Bardzo przydatną usługą jest również serwis komórkowy, dzięki któremu można w swoim telefonie zobaczyć obraz z kamery zamieszczonej na stoku SkiAreny Szrenica i poznać aktualne warunki pogodowe.  W tym celu w menadżerze swojego telefonu proszę w pisać http://mob.feratel.com a otrzymacie Państwo aplikacje firmy Feratel , która to umożliwia.
Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że Szklarska Poręba dzięki zakupowi kamery przez Sudety Lift, jest pierwszą miejscowością w Polsce gdzie system informacji tzw. kompleksowego rozwiązania w turystyce został zrealizowany (tv, internet, komórka).
Więcej informacji na www.feratel.com.