×

Oznámení

There is no category chosen or category doesn't contain any items

3 czerwca 2012 w Szklarskiej Porębie odbył się integracyjny Festyn Rodzinny w ramach projektu systemowego „Ja wam pokażę- krok w stronę aktywizacji i integracji mieszkańców Szklarskiej Poręby”. Zabawa odbyła się na terenie Parafii Maksymiliana Kolbego. Mimo kapryśnej pogody humory dopisały, a każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Zapewniono mnóstwo atrakcji dla najmłodszych w postaci: dmuchańców, malowania twarzy, zabaw z balonami oraz animatorami, którzy pilnowali aby nikt się nie nudził. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami dla całych rodzin, okraszonych słodkościami, którymi częstowani byli wszyscy.

W międzyczasie na scenie odbywały się liczne występy muzyczne przygotowane m.in. przez Przedszkola Samorządowe nr 1 i 2, Dom Pomocy Społecznej „Caritas”, cygański zespół muzyczny oraz młodzież z Piechowickiego Ośrodka Kultury, która wokalnie umiliła czas wszystkim uczestnikom festynu pomiędzy kolejnymi atrakcjami.

Festyn zorganizowany został w Partnerstwie Parafii pod wezwaniem św. Maksymiliana Kolbego w Szklarskiej Porębie, Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci
i Młodzieży Caritas w Szklarskiej Porębie, Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szklarskiej Porębie.

Do zobaczenia za rok!