Podróż intuicyjna - 3 lata w Ameryce Południowej

Podróż intuicyjna - 3 lata w Ameryce Południowej

From 29.01.2021 19:00 until 29.01.2021 21:00

At Piastowska 32, 58-580 Szklarska Poręba, Polska

Categories: Spotkanie autorskie

Hits: 2208

Rate:

TERRA INCOGNITA on-line: piątek 29 stycznia, godz. 19, Facebook MOKSiAL

Czas wypłynąć na nowe nieznane wody. Dlatego rusza cykl Terra Incognita 2021! Na razie on-line, ale bądźmy dobrej myśli — w końcu uda nam się spotkać! Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Michałem Szczęśniakiem — autorem książki „Podróż intuicyjna – droga w dwóch kierunkach”.

Gość opowie o Ameryce Południowej, w której spędził 3 lata. Jak sam mówi, pozamykał wszystkie sprawy w Polsce, sprzedał forda focusa i kupił bilet w jedną stronę. Zabierając ze sobą najcenniejszą walutę świata — czas. Odrzucił tradycyjny sposób podróżowania z przewodnikiem w ręku i postanowił zaufać przeznaczeniu. Na samym początku wyprawy popsuł mu się telefon, co spowodowało odcięcie od świata. Poczuł się wolny od zobowiązań, bez połączenia z Siecią, zdany tylko na siebie. Wówczas zaczął używać wewnętrznej nawigacji — najlepszą na świecie, czyli własną intuicją.

„W podróży intuicyjnej najłatwiej zrozumieć kim się jest naprawdę. Dzieją się rzeczy, które mają się wydarzyć, a nie te, które są zaplanowane. Podążając tą ścieżką, człowiek odkrywa siebie, a to według mnie największy sens podróżowania”, napisał na kartach książki.
O sobie mówi tak:
"Nazywam się Michał Szczęśniak i jestem pasjonatem podróży i rozwoju osobistego. Podróżuje od wielu lat, ale na uwagę zasługuje ostatnia podróż, która trwała 3 lata po Ameryce Południowej. Całą podróż odbyłem niskim nakładem budżetowym, podróżowałem autostopem i jachtostopem. Aktualnie jeżdżę po Polsce i dzielę się moimi doświadczeniami. Opowiadam o tym, jak wykorzystać intuicję podczas podróżowania. Jestem również autorem książki "Podróż intuicyjna — droga w dwóch kierunkach", która miała promocję 24 czerwca 2020 roku.

Terra Incognita - Ameryka Południowa